
Dit is lekker! Mooie droge rode wijn uit Spanje. Wijn van Cabernet, Merlot, Syrah en de lokale wijndruif Sumoll. Op hougerijpte rode wijn met tonen van vanille, hout naast rijp zwart fruit zoals kersen en bramen. Wijn uit Spanje, Catalunya, Pla de Bages. Wijnproever En Harold Hamersma geeft deze wijn een 8,5.
Zo, dit is lekker! Mooie droge rode wijn. Spaanse wijn uit Catalunya, Pla de Bages om precies te zijn. Wijn van Cabernet, Merlot, Syrah en lokale held Sumoll. Op hout gerijpte rode wijn met tonen van vanille, naast rijp zwart fruit zoals kersen en bramen. Favoriet in de wijnbars van Barcelona. En signor Hamersma geeft deze wijn een 8,5.
Kruidige aroma's met kersen en vlierbes. Lekker sappige wijn, mooi intens en kruidig.
(Aanbevolen op 2020-08-13 07:48:25 door Perswijn)Tinto met aangenaam donkere kantjes, bramen en laurierdrop, kruiderijen en nadrukkelijk neuriënde tannines. Boertig maar niet bot. Podium van stevig eikenhout.
(Aanbevolen op 2020-04-16 11:52:29 door Hamersma)