
Rode wijn, Franse wijn. Beaujolais is weer helemaal hot! Terecht want er komen prachtige wijnen vandaan tegenwoordig. De typische granietbodem is ideaal voor de Gamay druif waar deze rode wijn van gemaakt is. Elegante en fijne Franse wijn uit de Beaujolais. Je proeft aalbes, framboos, aardse smaken zoals paddestoel en nat bos, kruiden. Ook iets gekoeld erg mooi. En Guillaume Blanchet is de aardigste wijnmaker ter wereld.
Rode wijn uit Frankrijk. 8,5 Hamersma. Beaujolais is back! Deze wijn is een mooi voorbeeld, vernoemd naar de granietbodem die je hier veel vindt. Ideaal voor de Gamay druif. Gulle en fijne droge rode wijn met aalbes, framboos, paddestoel, bos en kruiden. Ook licht gekoeld erg mooi. Proberen deze top wijn!
Mogen we misschien ook nog even onbekommerde en ongegeneerd de dorst lessen? Olijk, knipogend, gezellig babbelend kersensap met een jeugdbanaantje in de lunchtrommel. Dat is de vrolijkheid die we in een bojo zoeken. Uit het jubeljaar 2018.
(Aanbevolen op 2020-04-16 11:55:15 door Hamersma)